130703 froya final

Vårt hovedkontor er stengt i uke 29 og 30. God sommer!

Hovedkontor:
Mandag til fredag: 08:00 - 16:00
Tirsdag, langdag: 08:00 - 19:00

Visningshytte Bergen:
Mandag til fredag: etter avtale
Tirsdag, langdag: 08:00 - 19:00
SOMMERSTENGT fra 5. jul til 3. aug

Visningshytte Oslo:
Torsdag 12:00 - 20:00
Fredag : SOMMERSTENGT!
Lørdag 10:00 - 16:00


Trondheim:
Tilgjengelig mandag til fredag
08:00 - 16:00

Velkommen til oss!

Vårt hovedkontor er lokalisert i Welhavensvei 4 - 6 på Stangeland i Sandnes.

Her finner du oss

Hovedkontor:

Welhavensvei 4
4319 Sandnes

Bergen:

Skjoldveien 4B
5221 Nesttun

Oslo:

Norsk Hyttesenter
Hellerud

Trøndelag/Møre:

Dag Inge Kvernstad

Sør-Trøndelag:

Auneveien 1
7340 Oppdal

Nord- Norge:

Hamco Bygg AS

Vi står klar til å hjelpe deg gjennom hele byggeprossessen

Kanskje har du noen spørsmål? Eller du ønsker noen råd eller et tilbud? Her finner du kontaktinformasjon til alle våre kontorer og selgere. Ta direkte kontakt med selgeren som holder til nærmest der du bor.


Salg Sandnes

Leif Moberg

51 68 50 24 / 992 78 917
leif@solhytten.no

Marianna S. Ellingsen

51 68 50 21 / 916 79 261
marianna@solhytten.no


Salg Bergen

Willy Mjåtvedt

55 10 44 60 / 908 61 244
mjaatvedt@solhytten.no


Salg Midt-Norge

Dag Inge Kvernstad

910 00 200
dag.inge@solhytten.no

 

 


Salg Østlandet

John Kenneth Sigvartsen

456 00 408
johnk@solhytten.no

 

Morten Nordli
456 31 689
morten@solhytten.no

      

Salg Nord-Norge

Hamco Bygg / Rita Myrvang

77 87 01 25
firmapost@hamcobygg.no


Administrasjon Sandnes

Asgaut Ravndal

Daglig leder
51 68 50 28 / 916 79 247
asgaut@solhytten.no

Torill Hegre

Økonomisjef
51 68 50 32 / 916 79 248
torill@solhytten.no

Siv Håland

Sentralbord/regnskap
51 68 50 30
siv@solhytten.no

Elisabeth Hagen

Markedskoordinator
51 68 50 29 / 916 79 260
elisabeth@solhytten.no


Produksjon

Kjetil Rødahl

Driftssjef/prosjektleder
51 68 50 26 / 924 85 818
kjetil@solhytten.no

Gudmund Harbo

Prosjektleder
51 68 50 25 / 916 79 252
gudmund@solhytten.no


Solhytten Eiendom AS

Terje Dysjaland

Byggeleder
51 68 50 23 / 915 35 128
terje@solhytten.no


Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@Solhytten.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no
Trøndelag/Møre
Tlf: 910 00 200, dag.inge@solhytten.no
Vi tar forbehold om feil i prislister, tegninger og lignende. Markedsmateriell er ikke en del av kontraktsdokumentene.
Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@Solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Trøndelag/Møre
Tlf: 910 00 200, dag.inge@solhytten.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no
Sørlandet
Mowi Bygg AS
Gravane 26, 4610 Kristiansand
Tlf: 917 43 710, tore@mowibygg.no
 
Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Trøndelag/Møre
Tlf: 910 00 200, dag.inge@solhytten.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no