Hvor finner du oss:

 Hovedkontor:
 Welhavensvei 4
 4319 Sandnes

 Bergen:
 Skjoldveien 4B
 5221 Nesttun

 Oslo:
 Norsk Hyttesenter
 Hellerud

 Trøndelag/Møre:
 Dag Inge Kvernstad

 Sør-Trøndelag:
 Auneveien 1
 7340 Oppdal

 Nord- Norge:
 Hamco Bygg AS

 Sørlandet:
 Mowi Bygg AS
 

Velkommen til oss!

solhytten-kontor
Vårt hovedkontor er lokalisert i Welhavensvei nr. 4 - 6 på Stangeland i Sandnes.

Vi står klar til å hjelpe deg gjennom hele byggeprossessen

Kanskje har du noen spørsmål? Eller du ønsker noen råd eller et tilbud? Her finner du kontaktinformasjon til alle våre kontorer og selgere. Ta direkte kontakt med selgeren som holder til nærmest der du bor.


Salg Sandnes

Leif Moberg

51 68 50 24 / 992 78 917
leif@solhytten.no

Marianna S. Ellingsen

51 68 50 21 / 916 79 261
marianna@solhytten.no


Salg Bergen

Willy Mjåtvedt

55 10 44 60 / 908 61 244
mjaatvedt@solhytten.no


Salg Midt-Norge

Dag Inge Kvernstad

910 00 200
dag.inge@solhytten.no


 

 

Salg Østlandet

John Kenneth Sigvartsen

456 00 408
johnk@solhytten.no

 

Morten Nordli
456 31 689
morten@solhytten.no

      

Salg Sørlandet

Mowi Bygg / Tore Moheim

917 43 710
tore@mowibygg.no


Salg Nord-Norge

Hamco Bygg / Rita Myrvang

77 87 01 25
firmapost@hamcobygg.no


Administrasjon Sandnes

Asgaut Ravndal

Daglig leder
51 68 50 28 / 916 79 247
asgaut@solhytten.no

Torill Hegre

Økonomisjef
51 68 50 32 / 916 79 248
torill@solhytten.no

Siv Håland

Sentralbord/regnskap
51 68 50 30
siv@solhytten.no

Elisabeth Hagen

Markedskoordinator
51 68 50 29 / 916 79 260
elisabeth@solhytten.no


Produksjon

Kjetil Rødahl

Driftssjef/prosjektleder
51 68 50 26 / 924 85 818
kjetil@solhytten.no

Gudmund Harbo

Prosjektleder
51 68 50 25 / 916 79 252
gudmund@solhytten.no


Solhytten Eiendom AS

Terje Dysjaland

Byggeleder
51 68 50 23 / 915 35 128
terje@solhytten.no


Åpningstider

Hovedkontor:
Mandag til fredag: 08:00 - 16:00
Tirsdag, langdag: 08:00 - 19:00

Visningshytte Bergen:
Mandag til fredag: etter avtale
Tirsdag, langdag: 08:00 - 19:00

Visningshytte Oslo:
Torsdag 12:00 - 20:00
Fredag 12:00 - 16:00
Lørdag 10:00 - 16:00


Trondheim:
Tilgjengelig mandag til fredag
08:00 - 16:00
Vi tar forbehold om feil i prislister, tegninger og lignende. Markedsmateriell er ikke en del av kontraktsdokumentene.
Trøndelag/Møre
Tlf: 910 00 200, dag.inge@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no
Sørlandet
Mowi Bygg AS
Gravane 26, 4610 Kristiansand
Tlf: 917 43 710, tore@mowibygg.no
 
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, Info@Solhytten.no