12123032 12123034 1211008 domino lu bredde

Våre åpningstider:

Hovedkontor Sandnes:
Mandag til fredag: 08:00 - 16:00
Tirsdag, langdag: 08:00 - 19:00
(Sommerlukket 13. - 31. juli)

Visningshytte Bergen:
Mandag : 09:00 - 16:00
Tirsdag, langdag: 09:00 - 19:00
Onsdag : 09:00 - 16:00
Torsdag og Fredag: etter avtale
(Sommerlukket 6. - 31. juli)

Visningshytte Oslo:
Torsdag 12:00 - 20:00
Fredag : 10:00 - 16:00
Lørdag 10:00 - 16:00


Hamco Bygg AS Nord-Norge:
Har åpent alle hverdager
mandag til fredag
08:00 - 16:00
Ta kontakt for å avtale møter
på ettermiddagstid

Velkommen til oss!

Vårt hovedkontor er lokalisert i Welhavensvei 4 - 6 på Stangeland i Sandnes.

Her finner du oss

Hovedkontor:

Welhavensvei 4
4319 Sandnes

Bergen:

Skjoldveien 4B
5221 Nesttun

Oslo:

Norsk Hyttesenter
Hellerud

Trøndelag:

Auneveien 1
7340 Oppdal

Nord- Norge:

Hamco Bygg AS
 

Vi står klar til å hjelpe deg gjennom hele byggeprossessen

Kanskje har du noen spørsmål? Eller du ønsker noen råd eller et tilbud? Her finner du kontaktinformasjon til alle våre kontorer og selgere. Ta direkte kontakt med selgeren som holder til nærmest der du bor.


Salg/marked Sandnes

Leif Moberg

Salgssjef
51 68 50 24 / 992 78 917
leif@solhytten.no


Salg Bergen

Willy Mjåtvedt

55 10 44 60 / 908 61 244
mjaatvedt@solhytten.no


Salg Østlandet og Midt-Norge

John Kenneth Sigvartsen

Salg Midt-Norge og Østland
456 00 408
johnk@solhytten.no

 

Morten Nordli

Salg Østland
456 31 689

morten@solhytten.no

     

Salg Nord-Norge

Hamco Bygg / Rita Myrvang

77 87 01 25
firmapost@hamcobygg.no


Administrasjon Sandnes

Torill Hegre

Økonomisjef
51 68 50 32 / 916 79 248
torill@solhytten.no

Siv Håland

Sentralbord/regnskap
51 68 50 30
siv@solhytten.no


Produksjon

Kjetil Rødahl

Driftssjef/prosjektleder
51 68 50 26 / 924 85 818
kjetil@solhytten.no

Gudmund Harbo

Prosjektleder
51 68 50 25 / 916 79 252
gudmund@solhytten.no


Solhytten Eiendom AS

Inge Andreassen

Salg
906 49 865
inge@tomteutvikling.no

Terje Dysjaland

Byggeleder
51 68 50 23 / 915 35 128
terje@solhytten.no


Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@Solhytten.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Vi tar forbehold om feil i prislister, tegninger og lignende. Markedsmateriell er ikke en del av kontraktsdokumentene.
Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@Solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Trøndelag/Møre
Tlf: 910 00 200, dag.inge@solhytten.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no
Sørlandet
Mowi Bygg AS
Gravane 26, 4610 Kristiansand
Tlf: 917 43 710, tore@mowibygg.no
 
Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Trøndelag/Møre
Tlf: 910 00 200, dag.inge@solhytten.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no