12123032 12123034 1211008 domino lu bredde

Våre åpningstider:

Hovedkontor Sandnes:
Mandag til fredag: 08:00 - 16:00
Tirsdag (langåpent): 08:00 - 19:00
Sommerstengt: Uke 28, 29 og 30

Visningshytte Bergen:
Mandag : 09:00 - 16:00
Tirsdag (langåpent): 09:00 - 19:00
Onsdag: 09:00 - 16:00
Torsdag og fredag: Etter avtale
Sommerstengt: Uke 27, 28, 29 og 30

Visningshytte Oslo:
Torsdag: 12:00 - 20:00
Fredag: 10:00 - 16:00
Lørdag: 10:00 - 16:00
Sommerstengt: Uke 27, 28, 29 og 30


Hamco Bygg AS Nord-Norge:
Har åpent alle hverdager
mandag til fredag
08:00 - 16:00

Ta kontakt for å avtale møter
på ettermiddagstid

Her finner du oss

Hovedkontor:

Welhavensvei 4
4319 Sandnes

Bergen:

Skjoldveien 4B
5221 Nesttun

Oslo:

Norsk Hyttesenter
Hellerud

Trøndelag:

Auneveien 1
7340 Oppdal

Nord- Norge:

Hamco Bygg AS
 

Vi står klar til å hjelpe deg gjennom hele byggeprosessen

Kanskje har du noen spørsmål? Eller du ønsker noen råd eller et tilbud? Her finner du kontaktinformasjon til alle våre kontorer og selgere. Ta direkte kontakt med selgeren som holder til nærmest der du bor.


Salg/marked Sandnes

Leif Moberg

Salgssjef
992 78 917
leif@solhytten.no

 

     

Salg Bergen

Willy Mjåtvedt

55 10 44 60 / 908 61 244
mjaatvedt@solhytten.no


Salg Østlandet og Midt-Norge

Morten Nordli

Salg Østland
456 31 689

morten@solhytten.no

     
 

Salg Nord-Norge

Tommy Jacobsen / Hamco Bygg 

992 35 484 / 77 87 01 25
tommy@hamcobygg.no


Administrasjon Sandnes

Egil Friestad

Daglig leder
977 67 024
egil@solhytten.no

Torill Hegre

Økonomisjef
916 79 248
torill@solhytten.no

Siv Håland

Sentralbord/regnskap
51 68 50 30
siv@solhytten.no


Produksjon

Ernst Høiland

Driftsleder
920 66 195
ernst@solhytten.no

Gudmund Harbo

Prosjektleder
916 79 252
gudmund@solhytten.no


Solhytten Eiendom AS

Inge Andreassen

Salg prosjekterte hytter, 
Sirdal

906 49 865
inge@solhytten.no


Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@Solhytten.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Vi tar forbehold om feil i prislister, tegninger og lignende. Markedsmateriell er ikke en del av kontraktsdokumentene.
Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@Solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no
Sandnes
Welhavens vei 4,4319 Sandnes
Tlf: 51 68 50 30, info@solhytten.no
Nord-Norge
Hamco Bygg as, 9302 Rossfjordstraumen
Tlf: 77 87 01 23, firmapost@hamcobygg.no
Oslo
Norsk Hyttesenter, Hellerudsletta
Tlf: 456 31 689, morten@solhytten.no
Tlf: 456 00 408, johnk@solhytten.no
Bergen
Skjoldvegen 4B, 5221 Nesttun
Tlf: 55 10 44 60, mjaatvedt@solhytten.no