Ta kontakt

Vi står klar til å hjelpe deg gjennom hele byggeprosessen:
E-post: info@solhytten.no eller på telefon 51 68 50 30.

Kanskje har du noen spørsmål? Eller du ønsker noen råd eller et tilbud? Her finner du kontaktinformasjon til alle våre kontorer og selgere. Ta direkte kontakt med selgeren som holder til nærmest der du bor.

KUNDESERVICE →

Hovedkontor Sandnes:

Welhavensvei 4

4319 Sandnes

Bergen:

Skjoldveien 4B

5221 Nesttun

Oslo:

Norsk Hyttesenter, Hellerud

v/ Exporama

Nord-Norge:

Hamco Bygg AS

Hovedkontor Sandnes:

Mandag til fredag: 08:00 - 16:00

Tirsdag (langåpent): 08:00 - 19:00

Visningshytte Bergen:

Mandag : 09:00 - 16:00

Tirsdag (langåpent): 09:00 - 19:00

Onsdag: 09:00 - 16:00

Torsdag og fredag: Etter avtale

Visningshytte Oslo:

Mandag til onsdag: Etter avtale

Torsdag: 12:00 - 20:00

Fredag: 10:00 - 16:00

Lørdag: 10:00 - 16:00

Hamco Bygg AS Nord-Norge:

Har åpent alle hverdager

mandag til fredag

08:00 - 16:00

Ta kontakt for å avtale møter
på ettermiddagstid

Salg/marked

Leif Moberg

Leif Moberg

Salgssjef

leif@solhytten.no
992 78 917

Sandnes
Willy Mjåtvedt

Willy Mjåtvedt

Salg Bergen

mjaatvedt@solhytten.no
55 10 44 60 / 908 61 244

Bergen
Morten Guderud

Morten Guderud

Salg Østlandet

morten.guderud@solhytten.no
994 80 707

Østlandet
Inge Andreassen

Inge Andreassen

Solhytten Eiendom AS

inge@solhytten.no
906 49 865

Sirdal
Anders Semb Rønaas

Anders Semb Rønaas

Salg Oslo / Trøndelag / Møre

anders@solhytten.no
905 72 141

Salg Oslo / Trøndelag / Møre

Administrasjon Sandnes

Egil Friestad

Egil Friestad

Daglig leder

egil@solhytten.no
977 67 024

Sandnes
Torill Hegre

Torill Hegre

Økonomisjef

torill@solhytten.no
916 79 248

Sandnes
Siv Håland

Siv Håland

Sentralbord/regnskap

siv@solhytten.no
51 68 50 30

Sandnes

Produksjon

Raymond Nord-Varhaug

Raymond Nord-Varhaug

Driftsleder

raymond@solhytten.no
992 66 648

Gudmund Harbo

Gudmund Harbo

Prosjektleder

gudmund@solhytten.no
916 79 252